صبح امروز طی گزارش اخذ شده و مصاحبه ای با جناب حکیم رضی اعلام شد و اینگونه در پاسخ به سوال مربوطه مبنی بر چگونگی احداث این کتابخانه و زمان رونمایی اظهار داشتند که:

<<باعرض سلام خدمت هم وطنان داخل و خارج به استحظار میرسانم که طی زحمات شبانه روزی گروه اشارت ان شاءالله بزودی زود کتابخانه جامع پرتال اشارت قابل بهره برداری و مورد استفاده تمام هم میهنان عزیز قرار خواهد گرفت همینجا این مژده و وعده رو اعلام میکنم و سعی در عملی سازی آن خواهم داشت به امید یاری خداوند عزیز جل و عز و همراهی همه دوستان بزرگوار >>

بسیار خوب ما هم برای ایشان و تمام دست اندرکاران این مجموعه وسیع آرزوی توفیق روز افزون داریم و از شما همراهان گرامی خواستاریم که با همراهی ما و ایشان در راستای این سیر بزرگ و سترگ ما را یاری فرمایید و من الله التوفیق 

کتابخانه اشارت رونمایی و بروز رسانی گشت

پرتال جامع علوم- احداث و رونمایی از کتابخانه دیجیتال و بزرگ

دریافت نوبت ویزیت و مشاوره با جناب حکیم رضی

کتابخانه ,رونمایی ,احداث ,ایشان ,همراهان ,گرامی ,همراهی ما ,با همراهی ,که با ,خواستاریم که ,ما و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به دنیای رنگی رنگی من خوش آمدید ملی پیامک ایرانیان:پنل اس ام اس مـداد رنگــی ایریانا وب pg-danesh donyayemodd مهام بند کاسپین برای یادگیری وبلاگ نویسی The Blog That Johnny built روستای شهرو